اخبار کوتاه
خانه / امنیتی نظامی / تدابیر امنیتی در میدان هوایی بین المللی هرات

تدابیر امنیتی در میدان هوایی بین المللی هرات

تدابیر امنیتی در میدان هوایی بین المللی هرات بیشتر می­شود. قرار است ۶۰۰ سرباز تازه نفس برای تامین امنیت این میدان هوایی وارد صفوف پولیس هرات شوند. مسوولان وزارت امور داخله­ی کشور می­گویند، این سربازان در چوکات پولیس محافظت عامه برای محافظت از تاسیسات میدان هوایی بین المللی هرات و مناطق اطراف آن گماشته می­شوند.

رئیس محافظت و امنیت قطارهای وزارت امور داخله کشور تاکید می­کند که در تشکیلات تازه، بیشتر جوانان هرات جذب می­شوند و این اقدام برای کاهش بیکاری در این ولایت موثر است.

این مقام وزارت امور داخله­ی کشور می­گوید، این وزارت در این مورد تصمیم گرفته و قرار است روند جذب سربازان تازه به زودی آغاز شود. در همین حال مسوولان پولیس هرات اضافه شدن صدها نیروی تازه نفس به تشکیلات پولیس در این ولایت را برای بهبود امنیت به ویژه در میدان هوایی بین المللی هرات تاثیرگذار می­خوانند.

در همین حال، مسوولان در وزارت امور داخله­ی کشور تاکید می­کنند که در شرایط ویژه، سربازان قطعه ۶۰۰ نفری میدان هوایی در عملیات­های نظامی نیز شرکت خواهند کرد.

کمبود نیروی پولیس در هرات هنوزهم یکی از چالش­های عمده در این ولایت به شمار می­رود. مسوولان محلی در هرات تاکید می­ورزند که با توجه به نفوس این ولایت تکشیلات کنونی پولیس ملی در هرات اندک است. اما باوجود کمبود تشکیل پولیس در هرات وضعیت امنیتی در این ولایت نسبت به خیلی از ولایت­های کشور بهتر است

درباره مدیر

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.