اخبار کوتاه
خانه / فرهنگی و هنری / نمایشگاه یارمهربان در هرات برگزار شد

نمایشگاه یارمهربان در هرات برگزار شد

ششمین نمایشگاه یار مهربان از سوی مکاتب خصوصی توحید در شهر هرات برگزار شد.

در این نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان این مکاتب از جمله بخش رُباتیک به نمایش گذاشته شده است.
مسئولان هدف از برگزاری این نمایشگاه را تشویق دانش آموزان و آگاه ساختن والدین از کارکرد فرزاندنشان عنوان می کنند.

محمد رضا ابراهیمی؛ معاون عمومی مدارس توحید در ولایت هرات می گوید: در این نمایشگاه ۱۸ غرفه ایجاد شده که از این آمار ۱۰ غرفه آن مربوط به اداره های بیرون از این مدرسه میباشد.

در همین حال عبدالرزاق احمدی؛ رئیس معارف ولایت هرات در حاشیه بازدید از نمایشگاه گفت: برگزاری نمایشگاه می تواند نشان دهنده‌ی کار و زحماتی باشد که مجموعه دست اندرکاران مربوط به معارف می کشند.

این گفته های در حالی ابراز می شود که چندی پیش مسمومیت برخی از دانش آموزان مکاتب شهر هرات، برخی از والدین نسبت به معارف بدبین شده و فرزندان خود را از ادامه تحصیل باز می داشتند.

رئیس معارف هرات نیز در مورد تاثیر این نمایشگاه بر والدین و ایجاد انگیزه در آنان میگوید که برگزاری این نمایشگاه می تواند امیدها را در دل مردم زنده کند و باعث علاقمندی بیشتر اولیا به معارف شود.

خلیل پارسا؛ هماهنگ کننده‌ی نهاد مدنی در هرات نیز میگوید که این گونه نمایشگاه ها می تواند رقابت سالمی را بین دانش آموزان ایجاد کند.

وی گفت: برپایی نمایشگاه از سوی مکاتب می تواند ضمن ایجاد فضای رقابت سالم میان دانش آموزان، توانمندی مدیران، معلمین و شاگردان را نیز به نمایش بگذارد و این برای معارف هرات نیز مفید است.

درباره مدیر

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.