اخبار کوتاه
خانه / اجتماعی / دیدار اهالی ولسوالی گذره با رییس شورای ولایتی

دیدار اهالی ولسوالی گذره با رییس شورای ولایتی

اهالی غرب شهرک صنعتی ولسوالی گذره با حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی با حضور داشت جممعی از اعضای این شورا در مورد مشکلات محیطی شان دیدار و ملاقات نموده اند.

ابتدا یک تن به نمایندگی از اهالی قریه متذکره صحبت نموده افزود:‌ ما در این قریه با مشکلات زیادی مواجع هستیم و نمی توانیم زندگی عادی داشته باشیم، ما در این منطقه با نبود برق، مشکلات صحی، عدم موجودیت مکتب و مشکلات ناامنی مواجع می باشیم. همچنین همه روزه شاهد اتفاق های ناگوار در منطقه خود هستیم و نمی توانیم این موانع و مشکلات را از سر راه خود برداریم، ما از شورای ولایتی خواهشمندیم تا در این زمینه با ما همکاری نماید تا ما بتوانیم در منطقه خود زندگی نمایم.

سپس حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی ضمن خوش آمدید افزود:‌ مسوولین اداره محلی باید به مشکلات موجود در این منطقه رسیدگی نماید و به نیازهای شما توجه نمایند . ما با مسوولین این ولسوالی در مورد مشکلات شما صحبت خواهیم نمود و مسوولین این ولسوالی در این قبال باید جهت رفع مشکلات کوشا باشند.

در ادامه طی تماس تلیفونی با قوماندان امنیه ولسوالی گذره مشکلات موجود در این منطقه را مطرح نموده و خواهان توجه و رسیدگی به مشکلات اهالی متذکره گردیده است و در این رابطه قوماندان امنیه ولسوالی گذره اطمینان قطعی داده تا مشکلات این اهالی به زودترین فرصت مرفوع گردد و در مورد مشکلات دیگر این منطقه قرار بر این شد تا ادارات ذیربط آنجه که در توان دارند جهت رفع این مشکل بکار بگیرند.

درباره مدیر

همچنان می توانید مطالعه کنید

ریاست مخابرات به پست خانه های متعدد نیاز دارد

جلسه نوبتی شورای ولایتی هرات تحت ریاست حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی برگزار شد. ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.