اخبار کوتاه
خانه / سیاسی / ملاقات افسران اردوی ملی با رییس شورای ولایتی

ملاقات افسران اردوی ملی با رییس شورای ولایتی

افسران برکنار ادروی ملی با حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی با حضور داشت داکتر مهدی حدید رییس کمیته امنیتی در مورد مشکلاتشان دیدار و ملاقات نموده اند.

ابتدا یک تن به نمایندگی از افسران در مورد مشکلات شان صحبت نموده افزود:‌ در سال ۱۳۸۴ نظر به فرمان رییس جمهور افسران را تنقیص و یا هم از کار بیکار نمودند و قرار بر این شد تا برای مایان نمرات رهایشی توزیع نمایند اما این کار تا بحال صورت نگرفته است و ما طی درخواستی از وزارت دفاع خواستار معاشات باز نشستگی خود شدیم.

این در حالی است که در عوض پرداخت معاشات باز نشستگی برای مایان زمین های رهایشی توزیع نمایند که این کار صورت نگرفته است.

وزارت مالیه کشور این توافق را پذیرفته است که در بدل زمین برای مایان معاشات مان را پرداخت نماید و این کار نیازمند تصویب شورای وزیران را دارد ما از شورای ولایتی خواهشمندیم تا در این زمینه با ما همکاری نماید.

سپس حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی ضمن خوش آمدید افزود:‌ در صورتیکه موضوع شما به اداره محلی مربوط می بود ما بزودترین فرصت این مشکل را حل می نمودیم چرا که وظیفه خود می دانیم تا مشکلات مردم را بر طرف سازیم. موضوع شما به مرکز مرتبط شده و باید نمایندگان در پارلمان به این موضوع رسیدگی نمایند.

سپس داکتر مهدی حدید رییس کمیته امنیتی شورای ولایتی در زمینه صحبت نموده افزود:‌ ما برای رفع این مشکل درخواستی شما را تایید نموده تا در مورد مقامات مرکزی در مورد جدیت نشان داده و به مشکل شما رسیدگی نمایند.

درباره مدیر

همچنان می توانید مطالعه کنید

ریاست مخابرات به پست خانه های متعدد نیاز دارد

جلسه نوبتی شورای ولایتی هرات تحت ریاست حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی برگزار شد. ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.