اخبار کوتاه
خانه / سیاسی / دیدار رییس شورای ولایتی با شورای ولسوالی شیندند

دیدار رییس شورای ولایتی با شورای ولسوالی شیندند

شورای ولسوالی شیندند با حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی و جمعی از اعضای این شورا دیدار و ملاقات نمودند.

ابتدا آقای ظریفی یک تن از اعضای این شورا در مورد ولسوالی شیندند و عملکرد مردم این ولسوالی صحبت نموده افزود:‌ ولسوالی شیندند یکی از ولسوالی های بزرگ و مهم این ولایت می باشد و در طول تاریخ مردم در این ولسوالی با حکومت همکار بوده اند. ما در این ولسوالی با تمام مشکلات مبارزه نموده و اجازه نداده ایم تا بیگانگان از این ولسوالی بر علیه دولت استفاده سو نمایند. ما توقع داریم تا در قبال همکاری که با حکومت داریم برای ما خدمات ارایه شود. ما امیدواریم تا حکومت برای رفع مشکلات در سطح این ولسوالی اقدام جدی نموده تا بتوانیم در راه رشد و ترقی وطن گام مثبت و ارزنده ای برداریم. ما از کارکرد شورای ولایتی اظهار سپاس و قدردانی می نمایم چرا که همیشه در تمام مشکلات اعضای این شورا تلاش نموده اند تا رضایتمندی مردم را کسب نمایند.

سپس حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی ضمن خوش آمدید افزود: شورای ولایتی هرات خانه ملت و ما اعضای شورای ولایتی برای خدمت گذاری به مردم در اینجا آمده ایم و افتخار می کنیم تا اینکه توانسته ایم مصدر خدمت برای جامعه خود باشیم.

همچنین افزود: ما برای اینکه بتوانیم موفق و موثریت در کار خود داشته باشیم نیازمند همکاری شما مردم هستیم و باید دست به دست هم داده و در راه آبادی و انکشاف کشور خود کوشا باشیم و به کسی اجازه تخریب و فساد را ندهیم.

در اخیر لوح تقدیری که از سوی شورای ولسوالی شیندند تهیه دیده بود به پاس خدمات شایسته و صادقانه محترم حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی تقدیم گردید.

درباره مدیر

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.