اخبار کوتاه
خانه / ویژه / تقدیر شورای ولایتی از روسای دانشگاه و معارف هرات

تقدیر شورای ولایتی از روسای دانشگاه و معارف هرات

شورای ولایتی هرات از ریاست های دانشگاه و معارف ولایت هرات بخاطر برگزاری امتحان کانکور اختصاصی در این ولایت تقدیر بعمل آورد.

حاجی کامران علیزایی، رییس شورای ولایتی ضمن خوش آمدید افزود: کسانیکه برای مردم و این جامعه خدمت می نمایند قابل تقدیر می باشد، ما از تلاشهای شبانه روزی شما بخاطر برگزاری امتحان کانکور اختصاصی اظهار سپاس و قدردانی می نماییم و امروز این لوح های سپاس را بخاطر زحمات و تلاشهای شما تهیه نموده ایم و از خداوند متعال آرزوی موفقیت و خدمتگذاری خالصانه را خواهانیم.

سید عظیم کبرزانی، رییس امور فرهنگی و اجتماعی شورای ولایتی در زمینه صحبت نموده و اظهار داشت: ما شاهد تلاشهای بی دریغانه شما بخاطر خدمت به مردم و برگزاری امتحان کانکور اختصاصی هستیم.

سید عظیم کبرزانی گفت: امروز بسیار خوشحالیم که از کسانی تقدیر می نماییم که خدمتگذاران واقعی مردم هستند. امیدواریم تا توفیق خدمت به مردم و جامعه را همیشه داشته باشیم و بتوانیم خدمت نماییم.

رییس این بخش بیان کرد: شورای ولایتی همیشه در راستای رشد و ارتقای جامعه در کنار اداره محلی خواهد بود تا بتوانیم با توان یکدیگر مشکلات را برطرف سازیم.

در پایان، عبدالرزاق احمدی، رییس معارف ولایت هرات و قاهره رسولی، معاون امور محصلین پوهنتون هرات از حمایت و همکاری شورای ولایتی اظهار سپاس و قدردانی نموده و افزودند: برای اینکه بتوانیم مشکلات را از سطح جامعه برطرف نماییم نیازمند همکاری و مشوره های سازنده شورای ولایتی هستیم و امیدواریم تا این روند همیشه ادامه داشته باشد تا بتوانیم جامعه ای عاری از مشکلات، سالم و توسعه یافته داشته باشیم.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.