اخبار کوتاه
خانه / ویژه / عکاسان هرات در هر شرایطی در کنار شورای ولایتی خود هستند

عکاسان هرات در هر شرایطی در کنار شورای ولایتی خود هستند

رییس و اعضای اتحادیه عکاسان و فلمبرداران ولایت هرات در دیدار با رییس و برخی اعضای شورای ولایتی هرات حمایت و پشتیبانی اتحادیه شان را از برنامه های شورای ولایتی اعلام نمودند.

محمد ضاهر ماهر، رییس این اتحادیه در ابتدا پیرامون تاریخچه تاسیس این اتحادیه صحبت نموده و از فعالیت های شورای ولایتی در امر خدمت رسانی به مردم ولایت هرات تمجید و ستایش نمود.

آقای ماهر گفت: ما عکاسان ولایت هرات در هر شرایطی در کنار شورای ولایتی خود قرار داشته و از خدمات ارزندۀ شما نمایندگان منتخب خویش حمایت و پشتیبانی می کنیم.

به گفته رییس این اتحادیه، اتحادیه عکاسان و فلمبرداران ولایت هرات حدود سیزده سال قبل به عنوان یک سازمان فرهنگی تحت پوشش ریاست اطلاعات و فرهنگ تشکیل شده و دارای اساسنامه با ده فصل و بیست و هشت ماده است که به گونۀ قانونی در هرات فعالیت داشته و این اتحادیه کورس های آموزشی را نیز به منظور آموزش هنر فلمبرداری و عکاسی برای جوانان هرات برگزار می نماید که تعداد زیادی از فارغان این کورس ها در حال حاضر به شغل عکاسی و فلمبرداری مصروف هستند.

حاجی کامران علیزایی، رییس شورای ولایتی هرات ضمن بیان خیر مقدم به عکاسان ولایت هرات از موجودیت این اتحادیه در ولایت هرات ابراز خرسندی نموده و گفت: جای نهایت خوشی است که شما به فکر قشر جوان ما هستید و در حد توان خود به خاطر ایجاد شغل برای جوانان تلاش می نمایید چرا که در حال حاضر اکثریت جوانان ما با داشتن مدارک تحصیلی معتبر متاسفانه بیکار می باشند و این امر سبب شده است تا یک عده از جوانان کشور را ترک گفته و به خاطر تامین معیشت به کشورهای خارج هجرت نمایند.

آقای علیزایی افزود: ما به حمایت تمام اقشار جامعه نیازمندیم و حمایت و پشتیبانی مردم متدین و شریف ما است که توانسته ایم در پیشبرد مسوولیت های کاری خود مؤفقانه عمل نماییم.

رییس شورای ولایتی بیان کرد: مردم عزیز ما خوشبختانه در برقراری و تامین امنیت با دولت خود همکار هستند و من تقاضایم از شما مردم شریف این است که همکاری خود را با نیرو های امنیتی در تامین امنیت و ثبات جامعه تداوم بخشید.

در پایان، لوح تقدیری که از سوی اتحادیه عکاسان و فلمبرداران ولایت هرات تهیه گردیده بود به رییس شورای ولایتی هرات اهدا گردید.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.