اخبار کوتاه
خانه / ویژه / نظارت از بخش های مختلف ریاست صحت عامه هرات

نظارت از بخش های مختلف ریاست صحت عامه هرات

در روز شنبه، حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی و حاجی عبدالرحمن مرادی و حاجی عبدالرسول جمشیدی اعضای شورای ولایتی درحالی که خلیل احمد شهیدزاده وکیل صاحب پارلمان نیز همراه شان بودند، به ریاست صحت عامه ولایت هرات رفتند تا از بخش ها و دیپارتمنت های مختلف آن ریاست نظارت به عمل آورند.

ابتدا داکتر محمد آصف کبیر، سرپرست ریاست صحت عامه ضمن خوش آمدگویی برای وکلا از امورات انجام شده در ریاست صحت عامه ولایت هرات معلومات همه جانبه داد.

داکتر محمد آصف کبیر اظهار داشت که ریاست صحت عامه در نظر دارد تا ۲۷ پروژه و ۱۶ مرکز صحی را در سال ۱۳۹۶ جهت خدمت رسانی برای مردم هرات احداث نماید.

سرپرست ریاست صحت عامه همچنان متذکر شد که در این اواخر دو آمبولانس به منظور رساندن بیماران به ولسوالی های چشت شریف و بندر تورغندی موظف شدند تا مشکلات آن اهالی را حل و رفع سازد.

وی گفت که پنج عدد آمبولانس دیگر به زودی به ریاست صحت عامه هرات داده خواهد شد تا مشکلات بیماران را حل و رفع سازد و هم از تمام بخش های داخل ریاست صحت عامه معلومات کافی ارایه نمود.

متعاقبا بعد از نظارت و ملاحظه دیپارتمنت های مختلف ریاست صحت عامه توسط آقای شهیدزاده وکیل صاحب پارلمان و آقای علیزایی رییس شورای ولایتی و اعضای آن کار آقای کبیر و دیگر داکتران موظف در ریاست صحت عامه و منسوبان شان را در عرصه خدمت رسانی به مردم هرات قابل قدر دانسته و کارکردشان را ستایش نمود و هم وعده همکاری لازم را برای رفع کمبودها و مشکلات موجود ریاست صحت عامه دادند.

حین خروج وکلا از ریاست صحت عامه تعدادی از موسفیدان و اهالی تورغندی و چشت شریف که جهت حل مشکلات صحی به ریاست صحت عامه آمده بودند، از کارکرد شورای ولایتی و همکاری ریاست صحت عامه قدردانی نموده و وعده هرنوع همکاری را برای رییس و اعضای شورای ولایتی دادند.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.