اخبار کوتاه
خانه / ویژه / ریاست مخابرات به پست خانه های متعدد نیاز دارد

ریاست مخابرات به پست خانه های متعدد نیاز دارد

جلسه نوبتی شورای ولایتی هرات تحت ریاست حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی برگزار شد.

این جلسه با تلاوت کلام الهی توسط یک تن از اعضای شورا آغاز و با سخنان افتتاحیه رییس شورا ادامه یافت.

آقای علیزایی پیرامون وضعیت کنونی کشور به ویژه مشکلات اجتماعی و امنیتی ولایت هرات صحبت نموده و بر توجه و رسیدگی جدی مسوولان امور تاکید نمود.

روسای کمیته های شورای ولایتی به ارایه گزارش کاری هفته قبلی پرداخته و رییس شورا پس از استماع گزارش کاری کمیته ها از نحوه کارکرد کمیته های شورای ولایتی اظهار رضایت نمود.

در ادامه هر یک از اعضای شورای ولایتی، نابسامانی ها و مشکلات امنیتی و اجتماعی جامعه را بیان نموده و معضل موکلان شان را در جلسه مطرح کردند که بعد از بحث و تبادل نظر برای رفع آن تصامیم لازم و قانونی اتخاذ گردید.

در بخشی از جلسه، حاجی توریالی طاهری معاون شورای ولایتی در رابطه با عدم رضایت شورای ولایتی از نحوۀ خدمات پست رسانی ریاست مخابرات در قبال پاسپورت های اهالی هرات صحبت نموده و گفت: ریاست مخابرات در بدل ارسال و دریافت برگه های پاسپورت از مرکز پنجصد افغانی پول از متقاضیان پاسپورت اخذ می نماید، حال آنکه صرف یک پست خانه دارد و مردم باید برای اخذ پاسپورت های شان که مراحل قانونی خود را طی می کند در دشت گذرگاه تجمع نمایند.

آقای توریالی اظهار داشت: باید ریاست مخابرات پاسپورت شان را از طریق پست خانه های متعدد به دسترس شان قرار دهد که این موضوع به بحث گذاشته شده و بعد از تبادل نظر به اتفاق اکثریت آرا فیصله به عمل آمد تا مسوولان ذیربط هفتۀ آینده به شورای ولایتی دعوت شوند و این معضل با ایشان در میان گذاشته شده، برای دریافت راه حل آن تصامیمی گرفته شود.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.