اخبار کوتاه
خانه / سیاسی / حمایت انجمن جوانان کوچی از شورای ولایتی هرات

حمایت انجمن جوانان کوچی از شورای ولایتی هرات

رییس و اعضای انجمن جوانان کوچی مقیم ولایت هرات در دیدار با رییس و برخی اعضای شورای ولایتی هرات حمایت و پشتیبانی شان را از شورای ولایتی اعلام نمودند.

در ابتدا نصیر احمد رییس انجمن جوانان کوچی از کارکرد مثبت شورای ولایتی هرات در امر خدمتگذاری به اهالی ولایت هرات تمجید و ابراز امتنان نموده گفت: مردم هرات، به خصوص ما جوانان کوچی از نحوۀ کارکرد شورای ولایتی و خدمتگذاری صادقانه رییس شورا رضایت کامل داشته و همیشه در کنار شورای ولایتی قرار داریم و قاطعانه از برنامه های کاری شورای ولایتی در راستای خدمتگذاری به باشندگان هرات حمایت و پشتیبانی می نماییم.

آقای نصیر احمد افزود: شورای ولایتی همواره در تحقق خواست های مردم هرات به خصوص جوانان کوشیده است و ما جوانان کوچی متعهد هستیم که با جان و مال از شورای ولایتی حمایت کرده و در هر شرایطی کنارتان ایستاده ایم.

حاجی کامران علیزایی، رییس شورای ولایتی هرات ضمن بیان خیر مقدم به جوانان کوچی از حمایت و پشتیبانی مردم هرات اظهار سپاس نموده و گفت: شما مردم با دیانت و شریف هرات همیشه از شورای ولایتی خود حمایت کرده و این را در گذشته نیز عملا ثابت ساخته اید.

آقای علیزایی بیان کرد: ما همیشه به خاطر دفاع از حقوق قانونی شما مردم شریف هرات تلاش کرده ایم و هدف ما تامین عدالت و رفع نیازمندی های مشروع و برحق ساکنان هرات بوده و می باشد که در این مسیر با مشکلات زیاد روبرو شده ایم، ولی تا زنده باشیم به دفاع از حقوق قانونی مردم خود تلاش می کنیم و از خداوند بزرگ می خواهیم تا در امر خدمت رسانی به مردم با عزت و متدین هرات توفیق بیشتر برایمان عنایت فرماید.

رییس شورا افزود: هدف ما همواره این است که در راس ادارات محلی افراد تحصیل یافته، با تجربه و کسانی باشند که ارتباطات خوبی با مردم داشته باشند. در بین کوچی ها نیز افراد تحصیل یافته با تجربه و خبره وجود دارند که من امیدوارم دولت از نیروی دانش و بینش جوانان کوچی نیز در پیشرفت و ترقی کشور استفاده نماید.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

داکتر کاخ سفید: حال ترامپ خیلی خوب است

روسای جمهور آمریکا به طور معمول سالانه یک سری آزمایشات پزشکی انجام می‌دهند. داکتر رونی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.