اخبار کوتاه
خانه / ویژه / بساطی ها باید به تصمیم شهرداری احترام بگذارند

بساطی ها باید به تصمیم شهرداری احترام بگذارند

شمار کثیری از بساطی های جاده لیلامی هرات با حضور در شورای ولایتی هرات خواستار رفع مشکل شان گردیدند.

چند تن از این بساطی ها به نمایندگی از سایرین مشکل شان را مطرح کردند و ادعا نمودند شهرداری هرات اخیرا بساطی های داخل شهر از جمله جادۀ لیلامی هرات را جمع نموده و مانع فعالیت شان به داخل این جاده می گردد.

آنها می گویند که با این اقدام شهرداری حدود سه هفته می شود که کار نکرده و با خانواده های شان دچار فقر شدید اقتصادی گردیده و توان پرداخت معیشت خانواده شان را ندارند و اگر این روند همچنان ادامه یابد زندگی شان را از دست می دهند.

آنها از شورای ولایتی خواستار رفع این مشکل شان گردیدند.

حاجی عبدالرحیم مرادی مدیر تنظیم مارکتهای شهرداری هرات در رابطه با این موضوع بیان کرد که شهرداری هرات به خاطر رفاه مردم هرات که از این منطقه عبور و مرور می کنند این فیصله را نموده و به خاطر ادامه کسب و کار شما جاده جنوبی مسجد جامع را برای تان در نظر گرفته و خط اندازی نموده است تا از این پس، در آن موقعیت به کسب و کارتان بپردازید.

اما فروشندگان بساطی ها عدم قناعت شان را با این فیصله شهرداری هرات ابراز نمودند.

حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی ضمن بیان خیر مقدم به بساطی های مذکور گفت: تمام تلاش و کوشش ما همواره این است تا خواست ها و نیازمندی های قانونی مردم خود رفع بسازیم.

آقای علیزایی اظهار داشت: ما مشکل شما را درک می کنیم و می دانیم دچار فقر اقتصادی هستید ولی باید به انضباط و انسجام شهر نیز توجه کنیم.

به گفته رییس شورای ولایتی، شهرداری جاده جنوبی مسجد جامع را برای تان در نظر گرفته است. هر گاه در این موقعیت گنجایش همه بساطی ها نباشد ما پاسخگو هستیم ولی باید به خاطر رفاه مردم و به خاطر نظم بهتر شهر به تصمیم شهرداری احترام بگذاریم و این فیصله را بپذیریم.

خانم طاهری، عضو شورای ولایتی هرات نیز بساطی ها را به تحمل و بردباری فراخوانده و گفت: ما به یقین کامل می گوییم که هر زمان که حق تان تلف و پایمال گردد در کنار شما قرار داریم ولی من تقاضا می نمایم تا به این تصمیم شهرداری که به منظور بهبود نظم شهر می باشد و به نفع همه مردم هرات است قناعت کرده و فیصله شهرداری را بپذیرید.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.