اخبار کوتاه
خانه / ویژه / از تک تک مردم هرات تشکر می کنیم

از تک تک مردم هرات تشکر می کنیم

شمار کثیری از محاسن سفیدان، علما، متنفذان و جوانان شهر و ولسوالی های پانزده گانه ولایت هرات با حضور در شورای ولایتی هرات از برنامه های کاری شورای ولایتی هرات در راستای خدمتگذاری به مردم این ولایت اعلام حمایت و پشتیبانی نمودند.

در ابتدا چند تن از بزرگان ولایت هرات به نمایندگی از اقشار مختلف ولایت هرات صحبت نمودند و بر وحدت، یکپارچگی و اتفاق مردم تاکید نموده، از شورای ولایتی هرات حمایت و پشتیبانی قاطع شان را ابراز داشتند.

در صحبت های جداگانه عملکرد مثبت شورای ولایتی در راستای تامین عدالت، مبارزه با فساد و اعاده حقوق مردم هرات را مورد تمجید و ستایش قرار داده و گفتند: در هر شرایطی در کنار شورای ولایتی خود قرار داشته و از حق رای خود قاطعانه دفاع و حمایت می کنیم.

حاجی تور محمد ظریفی یک تن از متنفذان ولایت هرات گفت: امروز در خانه خود جمع شده ایم تا به نمایندگی از مردم هرات از موفقیت ها و خدمتگذاری نمایندگان خود قدردانی نماییم.

وی افزود: نمایندگان ما در شورای ولایتی به خصوص رییس شورا در طول دوره کاری شان در برابر فساد، ظلم و بی عدالتی ایستاده و نگذاشتند حقوق ما هراتی ها پایمال گردد. دسیسه که به خاطر برهم زدن نظم و آرامش هرات علیه شورای ولایتی ظرف ماه های اخیر شده بود شما علما، روحانیان و بزرگان توانستید که با وحدت و اتفاق مقابل آن قرار بگیرید و نگذاشتید امنیت، برادری و اخوت ما را خدشه دار سازند.

حاجی کامران علیزایی رییس شورای ولایتی هرات ضمن بیان خیر مقدم به حاضران ، رمز موفقیت و رستگاری را در اتحاد، اتقاق و همدلی دانسته و از تمام مردم ولایت هرات به خاطر حمایت و پشتیبانی شان از شورای ولایتی ابراز سپاس و امتنان نمود.

آقای علیزایی گفت: از تک تک مردم هرات تشکر می کنم. تمام موفقیت ها و کارکردهای مثبت شورای ولایتی هرات نتیجه پشتیبانی های قاطع و جدی شما از شورای ولایتی بوده است. ما زمانی موفق و کامیاب می باشیم که شما در کنار ما باشید.

رییس شورا اظهار داشت: از خداوند بزرگ توفیق بیشتر خدمت را برای شما مردم شریف خود خواسته و تعهد می سپارم که همچون گذشته در راستای خدمتگذاری به شما مردم عزیز صادقانه قرار داشته و در چوکات قانون از حقوق مردم خود دفاع کنم.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

نگران نباشید؛ مبارزه با فساد اداری همچنان ادامه دارد!

عبدالرزاق احمدی، رییس معارف هرات گفته است که مردم هرات نگران نباشند. مبارزه با فساد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.