اخبار کوتاه
خانه / ویژه / شهردار جدید هرات: برای بازنگری به ۲۰ روز زمان نیاز دارم

شهردار جدید هرات: برای بازنگری به ۲۰ روز زمان نیاز دارم

سید عبدالوحید قتالی رییس پیشین شورای ولایتی هرات بعنوان شهردار هرات معرفی شد.

آقای قتالی طی مراسمی باشکوه و ویژه در تالار غازی امان الله خان از سوی محمد آصف رحیمی والی هرات با حضور داشت سیروس علاف مشاور امور اقتصادی داکتر محمد اشرف غنی رییس جمهوری افغانستان، اعضای شورای ولایتی، انجمن وکلای گذر، شورای مشورتی و نمایندگان مجلس نمایندگان و مجلس سنا بعنوان شهردار هرات معرفی گردید.

محمد آصف رحیمی، والی هرات ضمن تبریکی به شهردار هرات گفت: ریاست شهرداری واقعا به یک فرد با تجربه، مردمی، فرهنگ دوست و با استعداد ضرورت دارد و این فرد باید کسی باشد که از جوانان و فرهنگ این دیار آگاهی داشته باشد. من خوشحال هستم که آقای قتالی با تمام این معیارها آشنایی دارد و علاقمند به خدمت است.

آقای رحیمی افزود: امیدوارم با روی کار آمدن آقای قتالی، هماهنگی های بیشتر و ارتباطات بهتر با تمامی اداره ها تامین گردد، چرا که اهداف همه ما خدمت به مردم است.

در همین حال، غلام غوث نیک‌بین معاون ریاست شهرداری هرات پس از عرض تبریکی به شهردار جدید و مسوولان این اداره گفت: به نمایندگی از کارمندان ریاست شهرداری تعهد می‌سپارم تا از برنامه‌های مفید آقای قتالی در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان هرات حمایت و همکاری همه‌جانبه نمایم و آرزومندم پس از تقرر شهردار جدید شهر هرات، چالش‌های موجود از بین برود.

همچنان وحید پیمان، معاون شورای مشورتی ریاست شهرداری هرات به نوبه خود تقرر شهردار جدید شهر هرات را تبریک گفته، اظهار داشت: شورای مشورتی از کارکرد مثبت ریاست شاروالی حمایت و استقبال می کند و خواهان ارایه خدمات متوازن در تمامی ساحات نواحی پانزده گانه شهر شد.

در پایان مراسم، سید عبدالوحید قتالی شهردار هرات ضمن تشکر از حاضران، گفت: از داکتر محمد اشرف غنی رییس جمهوری کشور تشکر می‌کنم که اعتماد نمود و این مسوولیت را به من واگذار کرد. من هم به نوبه خود تلاش می کنم تا گوشه ای از مشکلات شهر را حل نمایم.

آقای قتالی ضمن آرزوی موفقیت برای عموم همکاران خود در ریاست شهرداری هرات، خواهان تلاش های بیشتر در این عرصه شد و افزود: از مردم هرات برای بازنگری امور ریاست شهرداری و طرح و ارایه برنامه های خود بیست روز وقت می خواهم.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

داکتر کاخ سفید: حال ترامپ خیلی خوب است

روسای جمهور آمریکا به طور معمول سالانه یک سری آزمایشات پزشکی انجام می‌دهند. داکتر رونی ...

پاسخ دهید