اخبار کوتاه
خانه / فرهنگی و هنری / تظاهرات والدین در اعتراض به فساد در مکتب

تظاهرات والدین در اعتراض به فساد در مکتب

شماری از والدین دانش آموزان یک مکتب در هرات، در اعتراض به آنچه فساد اخلاقی مدیر و برخی معلمین این مکتب می خوانند، تظاهرات کردند.

این حرکت اعتراضی، در مقابل لیسه سید محمد قناد واقع در محله حاجی عباس هرات برگزار شد و معترضان، شعارهایی علیه مسوولان این مکتب سر دادند.

معترضان مدعی بودند که در این مکتب، مواد مخدر به فروش می رسد و فیلم مبتذل نشان داده شده است و در عین حال، شماری از معلمان در بدل ازدیاد نمره دانش آموزان، از آنان تقاضای کار غیر اخلاقی داشته اند.

عبدالواحد حیدری عضو شورای انکشافی محل، به نمایندگی از معترضان گفت که با وجود شکایات متعدد از فساد اخلاقی مدیر و برخی استادان مکتب به ریاست معارف، این ریاست در این زمینه بی توجه بوده است.

وی افزود: ۸۰ درصد دست خود رییس معارف در این قضیه دخیل است و ما بارها این مشکل را برایش گفتیم اما گوش نکرد و برایش گفتیم که دراین مکتب، سه هزار شاگرد پیش این افراد امانت است و کاری که آنها می کنند، از کار داعش بدتر است.

اما عبدالرزاق احمدی، رییس معارف که در جمع معترضان حضور یافته بود، گفت که ریاست معارف مصمم است به شکایت آنها به شکل جدی رسیدگی کند.

آقای احمدی افزود: معلمی که شما نخواسته باشید و به فساد خلاقی آلوده باشد، ریاست معارف به گونه جدی با مفسدین برخورد خواهد کرد و قابل تحمل نیست. من به شما وعده می دهم که آنها به اداره های عدلی و قضایی معرفی خواهند شد.

تاکنون مسوولان این مکتب، به اتهام های وارد شده از سوی اولیای دانش آموزان، واکنش نشان نداده اند.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

داکتر کاخ سفید: حال ترامپ خیلی خوب است

روسای جمهور آمریکا به طور معمول سالانه یک سری آزمایشات پزشکی انجام می‌دهند. داکتر رونی ...

پاسخ دهید