اخبار کوتاه
خانه / ویژه / برای تطبیق پلانهای انکشافی، نیاز به همکاری داریم

برای تطبیق پلانهای انکشافی، نیاز به همکاری داریم

سید عبدالوحید قتالی، شهردار ولایت هرات به شورای ولایتی دعوت گردید تا پیرامون نحوه اجراییات شهرداری و جمع آوری عواید و مصارف بودجه سالانه به اعضای شورای ولایتی معلومات ارایه بفرماید.

ابتدا حاجی کامران علیزایی، رییس شورا و حاجی توریالی طاهری معاون شورا در مورد اجراییات به عمل آمده شهرداری و جمع آوری عواید از چشمه های عایداتی و نحوه مصرف بودجه داده شد، در سال ۱۳۹۶ مالی صحبت نموده و از شهردار خواهان معلومات شدند.

سپس آقای قتالی، شهردار ولایت هرات پیرامون جمع آوری عواید و مصارف، اسفالت جاده های شهر هرات و دیگر پروژه های انکشافی در حال اعمار و در حال اجرای کار در سطح شهرداری و توقف یک تعداد پروژه ها نسبت کمی بودجه و حفر ۱۱۰۰۰ هزار متر کانال سروی شده بخاطر آب رو های شهر هرات و غیره پلانهای پیش بینی شده شهرداری گزارش ارایه نمود.

همچنان پیرامون پلانهای انکشافی روی دست گرفته شده در سال ۱۳۹۷ در سطح شهر هرات معلومات داده و از رییس و اعضای شورای ولایتی خواهان همکاری لازم در مورد تطبیق آنها شدند.

سپس حاجی توریالی طاهری معاون شورا، داکتر نوراحمد حیدری، حاجی محمدسردار بهادری اعضای شورا یک سلسله پیشنهادات و نظریات خود را پیرامون بهبود کار در اداره شهرداری ارایه نمودند که مورد توجه شهردار هرات قرار گرفت.

رییس و اعضای شورای ولایتی به شهردار هرات اطمینان دادند که در هر نوع شرایط با ایشان جهت خدمت گذاری به مردم هرات همکار بوده و خواهد بود.

درباره ادمین

همچنان می توانید مطالعه کنید

داکتر کاخ سفید: حال ترامپ خیلی خوب است

روسای جمهور آمریکا به طور معمول سالانه یک سری آزمایشات پزشکی انجام می‌دهند. داکتر رونی ...

پاسخ دهید